Zapraszamy do zwiedzania budynków Centrum Administracyjnego Huty im. T Sendzimira, na teren których zabiorą Państwa przewodnicy z ramienia Fundacji Promocji Nowej HutyRezerwuj online

ArrowArrow

English Русский

Zwiedzać budynki można po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu. Zapraszamy do obserwacji strony fundacjanh.nakiedy.pl gdzie można zapisać się na wolne miejsca w planowanych i wcześniej ogłoszonych terminach. W przypadku zapotrzebowania na prywatne zwiedzanie wystarczy skontaktować się z nami poprzez e-mail zwiedzanie@fundacjanh.org  lub zakładkę kontakt u góry strony. Informacji udzielamy także pod numerem telefonu: 791 605 879

Tradycyjny program zwiedzania w cenie 25zł/osoba:
Budynek Zarządu “Z” wraz z głównym holem wejściowym, biurami dyrektorskimi, dyspozytornią, salą konferencyjną 157, dawnymi kasami wypłat robotniczych oraz podziemnym sejfem. Przejście podziemnym tunelem łączącym budynek “Z” z budynkiem “S”. Wizyta w budynku “S” oraz zejście do schronu Stanowiska Dowodzenia TOPL z późnych lat 50.

Zwiedzanie trwa średnio około 1,5 godziny i jest dostępne wraz z przewodnikiem w językach polskim, angielskim oraz rosyjskim.

Zapisy poprzez system rezerwacyjny lub poprzez e-mail zwiedzanie@fundacjanh.org

Zapraszamy na zwiedzanie unikatowych w skali Polski budynków – komunistycznych pałaców socrealizmu będących nowohucką wizytówką na przestrzeni lat.

Zapytaj o wycieczkę poprzez formularz kontaktowy

lub Rezerwuj online
Zobacz również naszą propozycję zwiedzania całej Nowej Huty wraz z przewodnikiem w języku polskim oraz w językach obcych!